Metal Asma Tavan

Metal asma tavan sistemleri, tavanda hoş bir görünüm sunarak bulundukları alanlara dayanıklılık ve kalıcılık hissi verir. Kamusal alanlarda, hastanelerde, eğitim binalarında sıkça uygulanmaktadır.

Hızlı demontaj ve tavan arasına müdahale esnasında tavan boşluğuna hızlı ve kolay erişim imkanı ve pratiklik sağlar. Özellikle üzerinde taş yünü ya da cam yünü serilerek oluşturulan delikli metal asma tavan sistemi, ortamın akustik konforuna katkı sağlar.

Temizlenebilme ve silinebilme özelliği sayesinde ıslak hacimlerde yaygın olarak kullanılır. Farklı türde metal asma tavan tipleri, fonksiyonellik, görünüm ve malzeme kalitesi noktalarında birbirinden ayrılır.

Metal Asma Tavan Kullanım Alanları

  • AVM iç mekanlarındaki görselliği ve fonksiyonaliteyi sağlayabilmek amacı ile metal asma tavan sistemleri sıkça tercih edilmektedir.
  • Ofis alanlarında da metal asma tavanlar görsel kalitesi nedeni ile uygulanmaktadır.
  • Mimari açıdan kaliteli bir görsel sağlayan metal asma tavanlar ayrıca akustik özellikleri nedeni ile sinemalarda da kullanılmaktadır.
  • Konferans salonları, oteller, davet salonları, hastaneler, üniversiteler gibi bir çok alanda asma tavan sistemleri kullanımı mevcuttur. Çeşitli sanayi yapılarında ve spor salonlarında da kullanımı oldukça yaygındır.

Metal Asma Tavan Hizmetleri

Metal asma tavanlar, asma tavanlar, ızgara tavanlar, asma tavanlar ve karo tavanlar olarak da anılan Metal Asma Tavanlar, her türlü ticari ortam için en pratik ve verimli tavan sistemidir.

İster yeni bir inşaat yapıyor, ister tadilat yapıyor, ister tavanınızı yenilemek istiyor olun, mülkünüze ihtiyaçlarınız için mükemmel olan tavanı verecek deneyime, beceriye ve en yüksek kaliteli malzemelere sahibiz. Her şeyi kuruyoruz - ızgara, fayanslar, yalıtım ve elektrik. Eksiksiz Metal Asma Tavan çözümünüz bizde.

Konya ev tadilatı, konya ofis tadilatı, konya boya badana, konya anahtar teslim inşaat, konya villa tadilatı, konya banyo tadilatı, konya asma tavan, konya alçıpan asma tavan, konya inşaat işleri, konya mutfak tadilatı, konya metal asma tavan, konya alçıpan bölme duvar, konya yıkım işleri, konya duvar kağıtları