Konya Yapı Dekorasyon Firmaları

Konya Dekorasyon

Dekorasyon, iç mekânları mevcut mimariyle uyumlu işlev gören bir karakter oluşturacak şekilde düzenleme sanatıdır. Dekorasyon, yüzey dokusu, bezeme, mobilya, döşemelik kumaş, aydınlatma ve malzeme gibi konularla ilgilenir.

Genellikle mevcut binaya sadece küçük yapısal müdahaleler yapar. Bu uygulamanın tipik örnekleri villalar, apartmanlar, rezidanslar, oteller ve restoranların iç mekanlarıdır. İç mekan tasarımı, mekansal hacme müdahale edilerek özgün eşyalar ve mobilyalar yerleştirilerek, yüzeyleri işleyerek farklı kimlik ve atmosferlere sahip ortamların yaratılması ile ilgilenen disiplinler arası bir uygulamadır. Doğal alanlardan geniş bir yelpazede, mimarinin en ünlü simgesi binalar ve evler olmuştur: "kule" veya "bahçe" tarzı mimarilerde beton, çelik saclar vb. Mimari malzemeler görsel olarak sınırlı etkiye sahiptir. Sonuç olarak, geleneksel taş yapılar gibi yıkıldıktan sonra görsel olarak değişmeleri gerekmediği için bu unsurlara yerleştirilen estetik değerler çok azdır.

Bu nedenle, 1996-2005 yılları arasında Avrupa çapında yeniden yapılanma süreçleri sırasında, yıkılmadan önce ahşap döşemeli evlere uygulanan benzer konseptler buluyoruz. O yıllarda, yeni çatılar / yapılar altında çok sayıda küçük evin inşa edildiğini görüyoruz. Bu küçük evler günümüzde villa olarak kullanılmaktadır.

Yapı ve Dekorasyon terimi mevcut yerleşimdeki çok az yapısal değişiklik gerektiren ya da hiç gerektirmeyen projeleri anlatmak için kullanılır ama bunun birçok istisnası vardır. Mekânın özgün yapısı korunur ve yeni iç mekân onun içine yerleştirilir. Bu çoğunlukla geçici bir uygulamadır ve tipik olarak ofis, daire, ev ve konut projelerini kapsar.

İçmimarlık, mevcut binaları yenileme girişimiyle, mevcut boşluklara ve yapılara yönelik yaklaşımların yeniden oluşturulmasıyla, binaların yeniden kullanımıyla ve organizasyonel ilkelerle ilgilenir. İç mekân tasarımı ve mimarlık uygulamaları arasında köprü kurarken çoğunlukla karmaşık yapısal, çevresel ve hizmete yönelik problemlerle uğraşır.

NASIL ÇALIŞIYORUZ ?

 • Ücretsiz olarak evinize, iş yerinize gelip banyonuzun ölçülerini alarak keşif yapıyoruz.
 • Banyonuzu bütçenize ve zevkinize göre tasarlayıp 3D çizim ve modelleme yapıyoruz.
 • Keşif sonrası bütçe planı hazırlayıp detayları ile birlikte size teklifimizi sunuyoruz.
 • Teklifimiz kabul edilirse, kullanılacak malzeme belirlenerek detayları içeren bir sözleşme hazırlayıp karşılıklı hakların korunması adına sözleşme hazırlıyoruz. Bu sözleşmede başlama ve bitiş süresini belirtiyoruz.
 • Banyonuzun, mutfağınızın, dairenizin, villanızın önceki tüm eski malzemesini ve tadilat esnasında çıkan hafriyat malzemesini naklederek şehir çöplüğüne taşıyoruz.
 • Elektrik ve sıhhi tesisatını yeni plana göre yeniliyoruz.
 • Belirlenen seramik – fayans ve dekor ürünleri ile taban ve duvarların kaplama işlemini yapıyoruz.
 • Belirlenen banyo dolabı, vitrifiye, duşakabin batarya musluk, duş seti, kapı pencere, asma tavan, veranda, duvar kağıdı, aydınlatma vs gibi ürünlerin montajını yapıyoruz.
 • Tadilat sonrası konutunuzun en ince detayına kadar genel temizliğini yapıp teslim ediyoruz.

Ayazsan Olarak Neler Yapıyoruz ?

KONYA DEKORASYON VİLLA OFİS TADİLATI

1. KONYA DEKORASYON VİLLA OFİS TADİLATI

Villa tadilatı, villa sahiplerinin muhakkak bilgi sahibi olması gereken konuların başında gelir.

Konya’da yeni bir villa almak, bazen sizin için çözüm değildir. Bina yapısı olarak aradığınız özelliklere sahip olsa dahi iç tasarımı ya da tesisat donanımı noktasında istediğiniz özellikte olmayabilir. Bu sebeple, yeni aldığınız ya da sahibi olduğunuz villada tadilat çalışması yaptırmanız gerekir. Bu çalışmaları yaptırırken, Ayazsan inşaat olarak ihtiyaçlarınıza 10 yıllık tecrübemizle sektörün en iyisi olarak yanıt veriyoruz. Her türlü Villa banyo tadilatı, villa mutfak tadilatı, villa asma tavan tadilatı, alçıpan duvar tadilatı isteklerinize +90 (541) 631 70 13 no'lu telefondan veya iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz

Konya Villa Tadilatı Konusunda Yapılacak Çalışmalar

Villa tasarımları için çalışmaların kapsamını ev sahibinin talepleri belirler. Ev sahibi tadilat çalışmasını yeni alanlar oluşturmak amacı ile de yaptırabilir, evi bir çeşit yenileme amacı ile de tadilata başlanabilir. Konya villa tadilatı işlemlerini dekorasyondan bağımsız tutmak hatalı işlem ortaya çıkmasına sebep olabilir. Çünkü, villalar ayrı ayrı alanlardan oluşan geniş tadilat birimleridir. Bu kapsamda villa tadilatı için yapılabilecek çalışmaları da şu şekilde sıralanabilir:

Villa tadilatı Konya konusunda iç ve dış konsept uyumu önemlidir. Villanın bulunduğu çevre ile uyumu, kendi bahçesi, dış dekorasyonu ve iç dekorasyonu tasarım konusunda uyumlu olmalıdır. Yapılacak tadilat işinin rotasını da belirleyecek olan bu dekorasyon seçimidir.

Villa içerisinde kullanım dışı alanlar kullanıma açılmalıdır. Villa içerisinde kullanılmayan odalar birleştirilerek daha kullanışlı geniş alanlar ortaya çıkarılabilir.

Yine, villanızda çok büyük alanlar ihtiyacınıza cevap verecek şekilde bölünerek; dinlenme, çalışma,spor ve oyun odaları konseptleri ile dekore edilmek üzere tadilata alınabilir.

Villa tadilatı işleri kapsamında, evin tamamında full tesisat yenilemesi yapılması şarttır. Su, elektrik ve ısıtma tesisatları baştan aşağıya yenilenir.

Villanın tamamında seçilen renkler, duvar kağıtları, kapılar, dekorasyon malzemeleri, avizeler, mobilyalar, perdeler ve zeminlerin tamamı uyum içerisinde olmalıdır.

Villa tadilatı içerisinde en önemli hususlardan birisi de zemin kaplamaları dır. Zemin için seçilen desen ve renk, villanın tamamında seçilen renklere uygun olacak şekilde uygulanmalıdır.

Villa mutfak alanında yapılacak tadilat çalışmalarının en önemli kısmını da mutlaka mutfak dolabı ve tezgahın yer aldığı bölüm oluşturur. Mutfak baştan sona yenilenerek modern bir görünüme kavuşturulur. Tadilat için özellikle mutfağın genişliğine göre sunum tezgahı da rahat bir kullanım için uygun alana konumlandırılır.

Villanızda tadilat ve dekorasyonu için önemli bir diğer alan elbette ki banyodur. Banyo tadilatı, iç tesisatların yenilenmesinden, duşakabine kadar banyoda değişiklik yapılmasına sebep olur. Banyoda özellikle fayans yüzeylerin tadilat ile yenilenmesi ve daha güzel bir görünüme kavuşturulması, villanız için olmazsa olmaz çalışmalardan biridir. Banyo tadilatı sırasında kullanılan malzeme ve seçilen ürünlerin tamamı yine evin diğer kısmı ile uyumlu olduğu takdirde bütünlük kazanacaktır.

KONYA ANAHTAR TESLİM TADİLAT EV TADİLATI

2. KONYA ANAHTAR TESLİM TADİLAT EV TADİLATI

Konya geneli tadilat dekorasyon hizmeti veren komple anahtar teslim firma arayanlar? doğru adrestesiniz.

Konya genelinde hizmet veren firmamız sizlerin tüm tadilat dekorasyon işlerinizi a dan z ye yapmaktayız uzman ekibimizle beraber Konya’nın tüm ilçelerine sizlerin hizmetinizdeyiz. Büyük küçük iş ayrımı yapmadan Ev,Villa,Ofis,Daire,Mutfak,Banyo dekorasyon tadilat ihtiyaclarınızı kısa sürede gideren Konya tadilat firması kaliteli tadilatçı ustalarımızla sizlere çözüme dayalı hizmetler sunmaktadır.

Güvenilir ekibimizle titiz çalışmayla işlerinizi gönül rahatlığıyla bizlere emanet edebileceksiniz tüm büyük küçük işlerinize cevap verebilecek alt yapıya sahip saygın bir kuruluşuz.

Konya komple tadilat sektöründe en iyi hizmetleri alabileceğiniz tecrübeli birikimli ustalarımızla yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kaliteli hizmetten zaviz vermeyen tadilat firması tüm işlerde deneyimli çekirdekten yetişme kadromuzla Konya ev tadilat firması olarak sizlerin hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Konya geneli tadilat dekorasyon hizmeti veren komple anahtar teslim firma arayanlar? doğru adrestesiniz.

Konya komple tadilat sektöründe en iyi hizmetleri alabileceğiniz tecrübeli birikimli ustalarımızla yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kaliteli hizmetten zaviz vermeyen tadilat firması tüm işlerde deneyimli çekirdekten yetişme kadromuzla Konya ev tadilat firması olarak sizlerin hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

KONYA FAYANS SERAMİK USTASI YENİLEME

3. KONYA FAYANS SERAMİK USTASI YENİLEME

Konya Seramik Ustası arayanlar için Ayazsanı Konya yapı ve dekorasyon olarak hizmet vermektedir. Konya Fayans Ustası olarak uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize Konya ve genelinde her gün saat 9:00 ile 18:00 saatleri arasında üstün hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimizle geniş bir müşteri potansiyeli ve portföyü ile hizmet vermekteyiz. Sizde Konya Seramik Yaptırmak istiyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. En iyi seramik hizmetlerini en kaliteli ustalarımızdan alın.

+90 (541) 631 70 13 no’lu telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmanız dahilinde aynı gün içerisinde size Seramik işinde uzmanlaşmış bir usta yönlendiriyor ve tadilat için gönderiyoruz. Gelen usta zemini kontrol ediyor, zeminin uygunluğu var ise detaylı bilgiyi sizlere aktarıyor. Konya Seramik Fayans Ustası ile kaliteli seramik döşeme hizmetleri alın.

Şap gerekli ise şap atılıyor ve bu işlemler sonrası sizlerin seçtiği Seramik Modeli, Seramik rengi ve deseni alana döşeniyor. Lazerli sistem ile çalıştığımız için milimetrik yanılma payı dahi bulunmaz. Yapılan işçiliği beğenme konusunda hiç bir endişeniz bulunmasın. Hizmetlerimiz arasında; Konya Seramik Yenileme, Konya Seramik Kaplama, Konya Seramik Döşemesi, Konya Fayans Döşemesi, Konya Banyo Yenileme, Konya Mutfak Yenileme, Konya Seramikçiler yer almaktadır.

Seramik Yenileme ve Seramik Yapımı

Konya Seramik Yenileme ve Seramik Yapımı o kadar kolay gözüksede aslında bir ustanın saatlerce kafa yorması ve düşünmesi gereken bir işlem olduğundan gözüktüğü kadar kolay değildir. Bir alana seramik döşemek için öncelikle alanın uygun temiz ve nizami olmasını gerekir. Alan uygunsa o alanın gelecekte seramik ve fayans döşenmesi durumunda ne gibi sıkıntılar yaratır; bunun üzerinde düşünülür.

Bunun için bir öngörü yapılır; yer zemini yumuşak olabilir, beton kalitesi düşük olabilir, müşterilerin aldığı malzeme kalitesiz olabilir ve bunun gibi birçok sebep olabilir. Bu yüzden bizler "Yaptığımız güzel gözüksün müşteri beğensin, beğenmesin ücreti alıp gidelim." kafasında değiliz. İşimizi severek yapıyoruz. Sonuçta yaptığımız iş güzel ve temiz olmalı ki sizlerde bize bu durumda referans olmalısınız. Uzman kadromuz ile sizlerin yaşam alanlarını birinci sınıf kaliteye uygun, kolay ödeme koşulları ve uygun işçilik maliyetleriyle yapıyor ve sunuyoruz.

KONYA KOMPLE MUTFAK TADİLAT YENİLEME

4. KONYA KOMPLE MUTFAK TADİLAT YENİLEME

Konya’da komple mutfak tadilatı çalışmaları, mutfakların baştan sona yenilenmesi ve anahtar teslim edilmesi demektir. Özellikle uzun süre yaşam alanlarında kullanılan mutfakların tadilatı söz konusu olduğunda çok daha ayrıntılı ve uzman bir ekiple bir çalışma söz konusu olmaktadır. Mutfak tadilatı ve komple mutfak tadilatı yaptırmak isteyenler için ayazsan olarak hizmet vermektedir. Mutfak tadilatı ve komple mutfak tadilatı yaptırmak isteyenler için ayazsan olarak hizmet vermektedir. Bize +90 (541) 631 70 13 no’lu telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz

Bir mutfakta yer alan mimari hatalar belirli bir zaman sonra düzeltilmesi zor ve kullanım açısından riskli olabilecek yapıya sahiptir. Bu nedenle mutfaklarınızı yenilerken mutlaka bu işte profesyonel eller ile çalışmaya özen gösterin. Komple mutfak tadilat denildiğinde en hassas nokta elbette dolaplar ve mutfak tezgahları. Mutfağın çok daha kullanışlı hale getirilmesi gerekir. Mutfak dolaplarında özellikle alt kısımda kullanımı daha kolaylaştırmak ve mutfakta yer açma amacı ile daha çok dolap kullanılması gerekli olabilir.

İyi bir komple mutfak tadilatı sayesinde evinizde mutfağınıza ait alan oldukça ekonomik şekilde kullanılmak üzere dizayn edilecektir. Mutfaklar için bir diğer husus hijyendir. Besinlerin hijyenik ortamlarda hazırlanması sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle mutfakta devamlı su kullanılması ve yerlere yiyeceklerin dökülmesi ihtimali de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu açıdan zemin kaplama malzemesi seçilirken suya dayanıklı, modern görünüme sahip ve hijyenik malzemeden üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Komple mutfak tadilatı çalışmaları, mutfakların baştan sona yenilenmesi demektir. Özellikle uzun süre kullanılan mutfakların tadilatı söz konusu olduğunda çok daha ayrıntılı bir çalışma söz konusu olmaktadır.

Bir mutfakta yer alan mimari hatalar sonradan düzeltilmesi zor ve kullanım açısından riskli olabilecek yapıya sahiptir. Bu nedenle mutfaklarınızı yenilerken mutlaka işinde profesyonel eller ile çalışmaya gayret gösterin. Komple mutfak tadilat denildiğinde en hassas nokta elbette dolaplar ve tezgahtır. Mutfağın çok daha kullanışlı hale getirilmesi şarttır. Mutfak dolaplarında özellikle alt kısımda kullanımı daha kolaylaştırmak amacı ile daha çok dolap kullanıması gerekli olabilir. İyi bir komple mutfak tadilatı sayesinde evinizde mutfağınıza ait alan oldukça ekonomik şekilde kullanılmak üzere dizayn edilecektir. Mutfaklar için bir diğer husus hijyendir. Besinlerin hijyenik ortamlarda hazırlanması sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle mutfakta devamlı su kullanılması ve yerlere yiyeceklerin dökülmesi ihtimali de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu açıdan zemin kaplama malzemesi seçilirken suya dayanıklı, modern görünüme sahip ve hijyenik malzemeden üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir.

KONYA KOMPLE BANYO WC DEKOR TADİLAT

5. KONYA KOMPLE BANYO WC DEKOR TADİLAT

Ayazsan Yapı, sizlerin isteklerini ve kullanım avantajlarını birleştirerek tadilat işlemlerini gerçekleştirmektedir. Banyo veya tuvalet, Wc imkanlarına uygun dekoratif mutfak ve banyo dekorasyon uygulamaları yapan Konya Dekorasyon Boya-Badana ve banyo tasarımı göstererek öncelikle onayınıza yaparak her unsurun tam istediğiniz gibi olmasını sağlamaktayız. Binaların yaşları ilerledikçe arasında kullanılan temel parçalar da eskiyip deforme oluyor.

Yaşamınıza renk katmak, huzurlu bir ortamda yaşamak sizlerinde hakkı. Tadilat ve Dekorasyon hizmetlerimiz ile Konyalıların yüzlerini güldürmeye devam ediyoruz. Konya şehrinde boya yükümlülükleri sunulmakta olan konya Dekorasyon Boya-Badana, faaliyet alanında uzman ve tecrübeli ekibe sahibiz. Yatağınızın başı ve sonu kapalı bir seçim odanızda yer kaplayacaktır bu tür tercihlerde oda da yer kaplaması sorun olmayan büyük odalarda tercih edilir.

Konya selçuklu Wc Dekorasyonu hizmetlerimiz yanı sıra, Karatay Wc Dekorasyonu Yerler, Meram Wc Dekorasyonu Yerler, Şeyhşamil mahallesi Wc Dekorasyonu Yerler, Yazır mahallesi Wc Dekorasyonu Yerler, Meram yeniyol Wc Dekorasyonu Yerler, meram caddesi Wc Dekorasyonu Yerler şeklinde konya ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz

KONYA BANYO DEKORASYON

6. KONYA BANYO DEKORASYON

Konya banyo tadilatı firması olarak banyolarınızda yaşanan birçok sorunun çözüme kavuşmasını sağlıyoruz. Başta tesisat sorunları olmak üzere ayrıca banyoda dekorasyon işlemleri ve taban, tavan uygulamaları da yapmaktayız. Kısacası bizlere banyonuz ile ilgili her türlü konuda rahatlıkla ulaşabilir ve bizlerden etkili bir biçimde hizmet alabilirsiniz. Bizler sizlere en iyi biçimde hizmet vermek ve banyonuzda yaşanan tüm sorunlara çözüm üretmek üzere hizmet vermekteyiz. Bu alanda yapılan tüm çalışmalar ustalarımız tarafından dikkat ve özenle gerçekleştirilmektedir. Böylece yaşanılan sorunlar uzun bir süre belki de bir daha hiç yaşanamamak üzere çözülmektedir. Bizler kısa süreli tadilat hizmeti vermiyoruz bizler uzun süre tekrar tadilat işlemine ihtiyaç duymamanızı sağlıyoruz.

Banyo Tadilat Hizmetlerimiz :

 • Banyo Dolabı İşleri
 • Banyo Fayans Döşeme
 • Banyo Tesisat İşleri
 • Banyo Dekorasyonu
 • Banyo Küvvet Montajı
 • Banyo Duşkabin Montajı
 • Banyo Duşkabin Tamiri

KONYA MUTFAK DEKORASYON

7. KONYA MUTFAK DEKORASYON

Konya Mutfak tadilatı ve mutfak dekorasyonu işlerini anahtar teslim tamamlıyoruz. Mutfağınızın duvar kısımlarını veya dolaplarınızı değişik ve marjinal bir denge içerisinde dekore ederek 3 boyutlu çizimlerle mutfağınızda değişik bir görünüm yaratabiliriz.

Duvarlarda kırmızı hem vurucu etkisi hemde yüksek enerjisi ile büyük farklı bir görünüm kazandıracaktır. Mutfak tadilatında kullanılacak malzeme ve aksesuarlarda birinci sınıf markaları kullanıyoruz. Zevkinize uygun seçimlerimizi yaptıktan sonra tesisat işlerinden başlayarak son aksesuar montaja kadar işimizi eksiksiz bitiriyoruz. Mutfak Dekorasyon, Mutfak Dolabı, Mutfak Tesisat, Mutfak Tadilat işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konya Mutfak tadilatı konusunda hizmet almak istediğinizde iyi bir firma arıyorsanız bu konuda bizler tercih edebileceğiniz firmalardan biri olmaktayız. Evlerin önemli bölümlerinden biri olan mutfaklarda birçok sorun yaşanabilmektedir. Mutfak tadilatı son derece önemlidir ve yapımı esnasında birçok konuya dikkat edilmesi gerekmektedir. Dikkat edilmesi gereken konulardan ve özellikle bu alanda tercih etmeniz gereken firmalardan biraz bahsedecek ve konuya ilişkin olarak tüm detayları anlatacak olursak. Öncelikle bu alanda sunulan hizmetler kapsamında çok fazla işlem yapılmaktadır. Yani basit bir tadilat süreci geçirilmemektedir. Tadilat işlemleri kapsamında firma olarak bizler neler yapıyoruz ve yaptığımız çalışmalarda nelere dikkat ediyoruz detaylı bir biçimde anlatacak olursak.

KONYA OFİS DEKORASYON

8. KONYA OFİS DEKORASYON

Ofis tadilatı işlerinde bütün alanlar özenle yenilenmelidir. Özellikle modern bir ofis dekorasyonu ile müşteriye en güzel şekilde hitap edilmesi amaçlanır. Bu kapsamda yapılacak çalışmalar şu şekilde sıralanabilmektedir:

Konya Ofis tadilatı işleri için ilk önemli adım tesisatların komple değiştirilmesi ve yenilenmesidir. Elektrik, su ve doğalgaz tesisatları baştan sona yenilenir.

Ofisin tavan kısmı, asma tavan ve spot aydınlatmalar ile daha modern bir görünüme kavuşturulur.

Ofiste kullanılan zeminin yenilenmesi de bir o kadar önemlidir. Zemin kaplama malzemesi olarak, sesi absorbe eden epoksi zemin kaplama ürünlerinin kullanılması oldukça önemlidir. Bu sayede ofis içerisinde trafik oluşumunda ses çalışanların dikkatini kesinlikle dağıtmaz.

Ofis için ayrılan alanda byük alanlar ufak birimlere bölünmek istenebilir ya da ufak birimler birleştirilerek alan genişletilmek istenebilir. Bütün bu işlemler için ofis tadilatı işlemleri oldukça önemlidir. İyi bir planlama ile başarılı bir çalışma ortamı ortaya konulacaktır.

KONYA TADİLATÇI

9. KONYA TADİLATÇI

Evlerinin içini görünüm veya fiziksel problemlerden dolayı tadilat yaptırmak isteyenler, genellikle usta arayarak işleri komple bu ustalara vermekte, ustalar ise evde yapılması gereken her iş için ise ayrı elemanlar tutarak işleri yaptırmaktadır. Tadilat sonrası ehil olmayan kişilerin yaptığı işler, zaman geçtikçe problem çıkartmakta ve istenilen verim de elde edilememektedir. Konya komple ev tadilatı firması olarak, yılların deneyimi ve tamamen her iş için ayrı olarak ustalaşmış profesyonel personeli ile yıllardır sektörde lider olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Firma olarak, evlerin tadilatı için gereken her konuda elemanımız mevcut olup, firma dışından eleman almamaktayız. Sizlere en uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermeyi garanti etmekteyiz.

Firma olarak sitemiz üzerinden veya telefonla bize ulaşmanızla birlikte sizden en yakın zaman için randevu alarak adresinize teknik ekibimiz ile geliyoruz. Öncelikle evin her odası için ayrı olarak isteklerinizi ve düşüncelerinizi öğreniyoruz. İstekleriniz doğrultusunda ücretsiz keşif yaparak, bilgisayar üzerinden yapılacakları üç boyutlu olarak sizlere anlatıyoruz. Daha sonra yaptığımız planlamaya ilave ve değişikliklerinizi de alarak yapılacak işlerin son halini ortaya koyuyoruz. En son değişiklikleri de kapsayan malzeme ve işçilik hesaplarımızı yaparak sizlere anında fiyat teklifimizi sunuyoruz.

etiketler: Konya İnşaat, Konya Yapı Dekorasyon, Konya yapı dekorasyon firmaları, Konya Ev Tadilat Tamirat, Konya Tadilat Dekorasyon, Konya Ev Tamirat, Konya Tadilat, Konya Dekorasyon, Konya Alçı Ustası, Konya Duvar Kağıt, Konya Mutfak Tadilat, Konya Banyo Tadilat, Konya Boya Badana, Konya Metal Asma Tavan, Konya Ofis Tadilatı, Konya Ev Tadilatı, Konya Alçıpan Bölme Duvar, Konya Alçıpan Asma Tavan, Konya Yıkım İşleri

Konya ev tadilatı, konya ofis tadilatı, konya boya badana, konya anahtar teslim inşaat, konya villa tadilatı, konya banyo tadilatı, konya asma tavan, konya alçıpan asma tavan, konya inşaat işleri, konya mutfak tadilatı, konya metal asma tavan, konya alçıpan bölme duvar, konya yıkım işleri, konya duvar kağıtları