Duvar Kağıtları

Kurumsal ortamınızı modernleştirin,evinizde saklayın veya bir ifade oluşturun. Yapacağız Sen güzel bir duvar kağıdı ve tasarruf edin.

 • 2-5 günlük geri dönüş süresi
 • Hızlandırılmış hizmet mevcut
 • Çevre dostu baskı süreci
 • Uzman kurulum mevcut
 • İşi ilk seferde doğru yapacağız

ÖZEL DUVAR KAĞIDI

 1. yüzyıl öncesinden 20. yüzyılın yarısına kadar, desenli duvar kağıdı evler için önde gelen duvar kaplama malzemesiydi. Boyanın ününü kaybetmesi çok uzun sürmedi. Duvar kağıdı arka planları bir zamanlar olduğu kadar kullanışlı olmayabilir, ancak özel duvar kağıdı iç tasarım endüstrisinde çok popüler.

Neden Duvar Kağıdı

Çünkü evinizin veya ofisinizin gerçekten benzersiz olmasını istiyorsunuz. Özel duvar kağıdı, alanınızda bir ruh hali yaratmanıza yardımcı olabilir. Tutkularınızı iletebilir veya

Tarih. Özel duvar kağıdı tamamen sizinle ilgili olabilir. Özel duvar kağıdı, alanınız hakkında benzersiz bir sanatsal ifade vermenize ve bir mesaj iletmenize olanak tanır.

Belki de boksörler konusunda bir fanatiğisiniz ve SİZİN boksörlerin resimlerinin duvarın her tarafında tekrarlanmasını istiyorsunuz. Ya da belki büyükbabanızın geldiği köyde benzersiz bir şey vardır. Belki de şirketinizin hikayesi ile ailenizin bir hikayesini anlatmak istersiniz. Belki aile kökleriniz hakkında konuşmak istersiniz. Veya şirketinizin tarihi ve ürünlerinin gelişimi. Özel duvar kağıdı, başka hiç kimsenin yapamayacağı şekilde yapmak istediğiniz ifadeyle ilgilidir.

Sunduğumuz Özel Duvar Kağıdı Yapıştırıcı Seçenekleri

Duvar Tekstili

Bu, benzersiz bir dokuma dokuya sahip 6mil, beyaz poli-kaplamalı bir kumaş filmdir. Çıkartma gibi, pürüzsüz boyalı yüzeylere iyi yapışan çıkarılabilir, basınca duyarlı bir yapıştırıcı ile birlikte gelir. Yüzeye zarar vermeden takılması ve çıkarılması kolay olduğu için boyalı duvarlar için idealdir. Geleneksel duvar kağıdının aksine, üst üste binme dikişleri üretici tarafından önerilir. Wall Textile, yumuşak keçeli bir queegee kullanılarak kolayca kurulur. Bu ürün çıkarılabilir ve kiracılar için harika bir seçenektir.

Su aktive önceden yapıştırılmış duvar kağıdı

Envi Monadnock duvar kağıdı, perakende / ağırlama ortamları ve konut duvar kaplamaları için vinil alt tabakalara bir alternatif sunar. Envi yüzde 10 tüketici sonrası atık elyaf içerir ve

iç mekan hava kalitesi için California 01350 standartlarını karşılar. Duman ve alev yayılması için ASTM E-84-12 Sınıf "A" yangın derecesine sahiptir. Envi, kolay kurulum için önceden yapıştırılmıştır ve kolay çıkarılması için tamamen soyulabilir.

Güzel bir fotoğraf reprodüksiyonu bekleyebilirsiniz. Çevre göz önünde bulundurularak yapılan Envi Wall grafikleri, Orman Yönetim Konseyi onaylıdır ve üçüncü taraf sertifikalı ISO 14001 Çevre Yönetim sistemi altında yüzde 100 yenilenebilir Green-e sertifikalı rüzgar enerjili elektrik (REC'ler) kullanarak karbon nötr (VER'ler) üretmiştir.

Sunduğumuz özel duvar kağıdı malzemesi türleri

Tuval Desenli Vinil Duvar Kaplaması

Bu 21 onsluk, sertifikalı, ticari sınıf, tip II duvar kaplaması, küçük duvar kusurlarını gizleyecek kadar kalın. Dekoratif kanvas dokusu, odanıza yumuşak bir görünüm ve his verir.

Süet Desenli Vinil Duvar Kaplaması

Bu 21 onsluk, sertifikalı ticari sınıf tip II duvar kaplaması, küçük duvar kusurlarını gizleyecek kadar kalın. Dekoratif kanvas dokusu, odanıza yumuşak bir görünüm ve his verir. Bu duvar kaplaması UL sınıfı "A" test edilmiş ve listelenmiştir. Federal spesifikasyonları karşılar veya aşar, bkz. CFFW-W-101-D. Bu ürün test edilmiştir ve 3.6 numaralı küflenmeye ve CCC-408D'nin direncine ve

ASTM F793 standart sınıflandırmasının 7.8 küf direnci duvar kaplaması dayanıklılık özellikleri. Bu ürün ayrıca kadmiyum ve kurşun içermez.

Her tür duvar kağıdı

Ayaazsan Yapı Dekorasyon, gereken herhangi bir alan, maliyet ve uygunluk için sahip olabileceğiniz her türlü ihtiyaca uyan yukarıdaki kişiselleştirilmiş duvar kağıdı seçeneklerini sunar. Aşağıdaki bilgiler yalnızca bilgi amaçlıdır. Tüm farklı malzeme veya teknik türlerini sunmak zorunda değiliz. Mevcut seçenekleriniz hakkında bilgi almak için lütfen özel duvar kağıdı uzmanlarımızdan biriyle konuşmak için arayın.

 • Doğrusal duvar kağıdı
 • Baskılı duvar kağıdı
 • Vinil duvar kağıdı
 • Folyo duvar kağıdı
 • Sürü duvar kağıdı
 • Mylar duvar kağıdı
 • Bambu duvar kağıdı

Liner Duvar Kağıdı

Aksi takdirde astar kağıdı olarak adlandırılan bu tür duvar kağıdı, kağıt veya fiberglasın oluşturucu bir ürünüdür. Duvar kusurlarını gizlemek ve onarımı sınırlandırmak için uygundur ve giderek daha hassas duvar kağıdı türleri için bir temel oluşturabilir. Çok iyi tek başına kullanılabilir ve muhtemelen üzeri boyanmıştır. Ayrıca, uygulamak ve çıkarmak kolaydır.

Folyo Duvar Kağıdı

Bu tür bir zemin için temel olarak temizlenmiş bir metal folyo kullanılır ve iç alana ışıltılı metalik bir görünüm kazandırılır. Folyo duvar kağıdı, yüksek yansıtıcılığından dolayı özellikle duvar kusurlarını göstermektedir. Bu nedenle, taban duvarı ilk önce kaplama kağıdı ile sabitlenmeli, işlem görmeli veya sabitlenmelidir. Kaplama ve bağlama prosedürü, folyonun yansıtıcılığını ve ışıltısını yok etmeyecek kadar yetkin olmalıdır.

Baskılı Duvar Kağıdı

Yaygın olarak kullanılan bir zemin türü olan bu tür, geniş bir renk ve desen yelpazesinde erişilebilir. Dikkatlice basılmış duvar kağıdı tipik olarak elle basılmış duvar kağıdından daha ucuzdur ve seri üretime eğilimlidir, ancak kolayca yırtılabilir. Aynı şekilde, baskı mürekkebi su bazlıdır. Dolayısıyla mutfaklarda ve tuvaletlerde iyi sonuç verir.

Sürü Duvar Kağıdı

Sürü duvar kağıdı, kağıdın bir tabanına baskı yapan kadife benzeri bir elyaftan yapılan kabarık üç boyutlu dizileriyle dikkat çekiyor. En pahalı duvar kağıdı türlerinden biridir ve bakımı zordur. Pürüzsüz yüzeyi lüks bir hissi yansıtır. Yine de, aklanamaz ve kaldırılması zor olabilir. Uygun şekilde, en iyi ana süit yatak odaları veya misafir odaları gibi düşük trafiğe sahip odalar için kullanılır.

Vinil Duvar Kağıdı

Bu tür bir duvar kağıdı, bir vinil katmanıyla kaplı basılı kağıdın bir sonucudur. Yüksek dayanıklılığı nedeniyle günümüzde en çok kullanılan duvar kağıdı türüdür. Vinil kaplama tabakası ne kadar kalınsa, duvar kağıdı o kadar sıkı olacaktır. Vinil kağıt, buharın zayıflatıcı etkilerine dayanabildiği için mutfaklarda ve tuvalette kullanılabilir. Aynı şekilde basit bir bakım için yıkanabilir.

Mylar Duvar Kağıdı

Mylar zemin, basılı bir kağıt taban ve üzerine uygulanan bir polyester film içerir. Islak veya ışıltılı bir görünüme sahiptir, bir nevi folyo duvar kağıdına benzer. Benzer şekilde, duvar kusurlarını gösterir, bu nedenle ilk kağıt astarı en iyi sonuçlar için uygundur. Polyester film, Mylar fonun yıkanmasını kolaylaştırır ve aynı şekilde soyulması da kolaydır. Çıkarılma kolaylığına rağmen, kağıdın kırışmasını önlemek için kurulum prosedürüne daha fazla önem verilmelidir. Mutfak ve tuvaletlerdeki ortak bir özelliktir.

Bambu Duvar Kağıdı

Bu tür duvar kağıtları yüksek kaliteli olup doğal bambudan tasarlanmış ve kağıda yapıştırılarak yapıştırılmıştır. Çevre dostudur ve standart tabanının benzersizliği nedeniyle renk tonu bir rulodan başlayıp diğerine geçer. Bununla birlikte, yapıştırıcıların görünümünü bozabileceğinden ve yıkanamayacağından yapıştırma ve yerleştirme sırasında hassas işlem gerektirir.

Duvar Kağıdı Seçmek İçin İpuçları

3 farklı alt tabakadan özel duvar kağıdı üretiyoruz:

 • 21 ons dokulu vinil - kanvas tipi bir doku ve süet doku stoklarız. Bu ağır hizmet tipi 21 onsluk vinil, duvardaki bazı kusurları kapatacak ve görüntüye biraz derinlik katacaktır.
 • 210 gram Leed sertifikalı kağıt bazlı duvar kağıdı standart olarak arkasında zaten suyla etkinleştirilen bir yapıştırıcı ile gelir. Leed sertifikası sayesinde birçok mimar ve geliştiricinin tercihi.
 • Çıkarılabilir duvar tekstili - arkasında yeniden konumlandırılabilir yapışkan bulunan vinil kaplı tekstil. Yumuşak bir kumaş dokusu vardır ve kiralıyorsanız veya kiralıyorsanız, onu çıkarıp başka bir yere yerleştirme yeteneği çekici olabilir.
 • Çeşitli duvar kaplamalarına erişilebilir. Her biri, niteliklerine göre biraz farklı bir düzenleme, uygulama ve yerleştirme çalışması gerektirir. Bize sorduysanız, hangisi sizsiniz, bunlar sizin için en iyi duvar kağıdını seçmeniz için bazı ipuçları ve püf noktalarıdır:
 • Standart kağıtlar ekonomiktir ve çoğunlukla asılması kolaydır. Kadar dikkatli olun
 • kağıtları duvarda konumlandırırken ve yeniden konumlandırırken kağıdı sertçe çekmeyin.
 • Vinil kaplı kağıtların arkası kağıt ve akışkan vinil kullanan kağıt yüzeyi vardır.
 • katman. Bu conta, duvar kaplamasının yıkanabilir olmasına neden olur, bu da sabunlu suyla temizleyebileceğiniz anlamına gelir.
 • Katı levha vinil duvar kaplamaları, bir kumaşa veya kağıt desteğe bağlı vinilden oluşur.
 • Bu duvar kaplamaları en pürüzlü ve leke tutmazdır ve mutfaklar için harika seçenekler sunar.
 • Vinil, başlangıç ​​duvar kağıdı askısı için en iyi seçimdir. Vinil yalnızca asılması en basit duvar kaplaması değil, aynı zamanda yaşaması kolay, sağlam, kir tutmaz ve temizlenmesi kolaydır. Fırçalamak bile çok kolay.
 • Folyolar ve Mylar'lar bazen neredeyse hiç doğal olmayan küçük alanlar için kullanılır.
 • aydınlatma. Duvar yüzeyinin kusursuz bir durumda olması gerekir, çünkü duvar kağıtlarının parlak yüzeyi mevcut tüm kusurları vurgular. Bu seçenekleri önermiyoruz.
 • Kağıt üzerindeki çim bezi, kenevir ve farklı kumaşlar lüks mobilyaların nesnesidir. Üst üste yerleştirilmiş kağıt kaplamalı dokuma kapaklar. Maliyetli ve asılması genellikle zahmetli olduğundan kötü durumdaki duvarları örtmek için hepsi kabul edilebilir seçeneklerdir. Grasscloth veya Kenevir seçenekleri sunmuyoruz.
 • Floklu kağıtlar kabarık, pürüzsüz örneklere sahiptir ve duvarları kaplamak için uygun seçeneklerdir
 • küçük yüzey kusurlarına sahip olmak. Yıkanabilir sürüler, yıkanamayanlara göre kurulumu daha kolaydır; ancak, her ikisi de maliyetlidir ve yerleştirme, çoğunlukla bir profesyonel gerektirir. Bu seçenekleri sunmuyoruz.

Duvar Kağıtları Boya Arasındaki Farklar

Evinizin duvarları, boya veya duvar kaplamaları yardımıyla mekanınızı değiştirmenin avantajına sahiptir. Sansasyonel bir oda, hafif soluk boya gölgelendirme kullanılarak bir saniyede hassas ve havadar hale getirilebilir. Çok büyük hissettiren bir yer, çarpıcı bir renk tonunun daha koyu bir fonuyla çabucak rahat hissedebilir. Boya veya duvar kağıdı kullanmanın avantajları ve dezavantajları vardır:

 • Hazırlık
 • Seçim ve Dayanıklılık
 • Gider
 • İkisinin karışımı

Hazırlık

Boya veya duvar kağıdı kullanmayı seçerken bir duvar kurmanın ne kadar süreceği dikkate alınmaya değerdir. Çıplak bir duvar yüzünden başlıyorsanız, şu ipucundan kaçınabilirsiniz:

 • Duvar kağıdı: Mevcut arka planı kaldırmak, kalıcılık ve doğru prosedürlerin uygulanabilir olması gereken sıkıcı bir görev olabilir. Sentetik maddeler veya sıyırma cihazları ile duvar kağıdının çıkarılması mümkün olmalıdır; ancak dikkatli olunması gerekir, aksi takdirde duvar hasar görebilir. Bir ev tadilat mağazasının tavsiyesini, bu konudaki yol üzerinde açık talimatlar için alın.
 • Boya: Hasarlı bir duvarı kapatıyorsanız, spackle ile kusurları planlayın ve 24 saat önceden kurumasını bekleyin. Daha koyu gölgeli boyayı boyamak için önceden ön boya uygulamak, boyama hazırlığınızı kolaylaştıracaktır. Boyama, duvar kağıdına göre çok daha az planlama süresi gerektirir.

Seçim ve Dayanıklılık

Hem boya hem de zemin farklı çeşitler ve tonlarda gelir. Boyalar farklı parıltılara ve perdelere sahipken, duvar kağıtları sağlamlık ve bitiş çeşitliliği için kağıt ve vinil yüzeylerde gelir. Ailenizin yaşam tarzı, seçtiğiniz bitiş üzerinde önemli bir etkiye sahiptir.

Vinil ve Kağıt

Vinil artıları ve eksileri:

 • Artıları: Daha uzun sürer ve daha fazla aşınma ve yıpranma gerektirir
 • Eksileri: Kurulumu daha zor. Yapıştırıcı elle uygulanmalıdır.

Kağıt artıları ve eksileri:

 • Artıları: Önceden yapıştırıldığı için kurulumu daha kolaydır. Yapıştırıcıyı etkinleştirmek ve duvara yapıştırmak için sadece suya daldırın.
 • Eksileri: Daha az dayanıklı ve hasara daha yatkın

Boya ve Duvar Kağıdı

Duvar kağıdı:Sağlamdır ve çocukların yıpranmasına ve evdeki yoğun trafiğe ayak uydurur. Çeşitlerin çoğu fırçalanabilir.

Boya: Parlaklığa / cilaya bağlı olarak tutarlı ve basit bir uygulamaya ihtiyaç duyan yerler için iyi bir alternatiftir. Yarı parlak ila parlak boyalar sağlamdır ve tipik olarak döşeme, dış girişler vb. İçin tutulur. Saten, Yumurta kabuğu ve arada bir düz perdeler iç duvarlarda malzeme olur. Duvarların hasar gördüğü, çizildiği veya çarptığı noktada boya ufalanabilir. Sabitleme ve yeniden boyama hayati olacaktır. Boya seçenekleri çok daha pahalıdır.

Maliyet

Duvar kağıdı ve boya, alt uçtan yüksek kaplamaya kadar maliyet aralığında gidebilir. Duvar kağıdı, genel olarak ruloları ve malzemeleri satın almak ve bunları kurmak için giderek daha maliyetli. Ortalama olarak boya daha ucuzdur ve minimum miktar gerektirir ve bir acemi bunu uygulayabilir. Satın alma yoluyla elde edilen ucuz duvar kağıdı olası bir malzemedir. Başkasının yardımı olmadan yaparsanız, kurulum maliyetlerini ortadan kaldırabilir. Boya ile, daha kaliteli suni boyalar ve dokulu boyalar, özellikle profesyonel olarak uygulanması gerekiyorsa maliyetli olabilir.

Konya ev tadilatı, konya ofis tadilatı, konya boya badana, konya anahtar teslim inşaat, konya villa tadilatı, konya banyo tadilatı, konya asma tavan, konya alçıpan asma tavan, konya inşaat işleri, konya mutfak tadilatı, konya metal asma tavan, konya alçıpan bölme duvar, konya yıkım işleri, konya duvar kağıtları